NIS-CERT

NIS CERT

Web Site (Canada): www.nis-cert.ca

Web Site (Iran): www.nis-cert.com

NIS CERT یک شرکت معتبر صدورگواهینامه (Certification Body) کانادایی می باشد که اصلی ترین سهامدار NIS ICT می باشد. از جمله خدماتی مختلفی که توسط این شرکت ارائه می شود می توان به:

  • ممیزی و صدور گواهینامه
  • آموزش
  • بازرسی
  • فعالیت های مهندسی
  • انجام تحقیقات و مطالعات مدیریتی و
  • برگزاری سمینارها و تورهای علمی

اشاره نمود. این شرکت از سال ۱۳۸۳ تا کنون در ایران فعال بوده و بیش از ۱۰۰۰شرکت و سازمان مختلف ایرانی از خدمات مختلف این نمایندگی بهره گرفته اند. نمایندگی ایران این شرکت در وب سایت رسمی انجمن DAR/TGA با نام NISCERTIran ثبت شده است.

Quint

Quint Wellington Redwood

Web Site : www.quintgroup.com

Quint یک سازمان جهانی مستقل و متخصص در حوزه ی «مدیریت فناوری اطلاعات» درکلاس جهانی می باشد. این شرکت ارائه کننده ی راهکارهای جامع در حوزه ی انتقال دانش و کاربرد آن در زمینه های استراتژی و حاکمیت، مدیریت خدمات و منابع، بهترین تجارب با رویکرد بهبود مستمر و مشتری مداری با تمرکز بر مدیریت IT می باشد. NIS ICT نماینده انحصاری این شرکت در ایران بوده و خدمات خود را تحت اعتبار APMG با همکاری Quint ارائه می نماید.


VanHaren

Van Haren Publishing

Web Site: www.vanharen.net

Van Haren اصلی ترین ناشر جهانی در حوزه ی مدیریت فناوری اطلاعات می باشد. بزرگترین تولید کنندگان علم در این حوزه در جهان، مانند APMG و itSMF انگلستان، تولیدات علمی خود را شامل کتاب، مقالات و White Paper ها را توسط این انتشارات در جهان منتشر می نمایند. NIS ICT نماینده ی انحصاری این انتشارات در زمینه ی کتب فارسی بوده و با خرید لیسانس های اصلی کتاب، متولی تولید محتوای مرجع به زبان فارسی می باشد. NIS ICT همچنین امکان خرید مستقیم کتب را با لیسانس اصلی از این انتشارات دارا می باشد.

orbus_logo

Orbus Software

Web Site : here

Partners : here

Orbus تولید کننده iServer ، یکی از نرم افزارهای معتبر بین المللی تولید کشور انگلستان است که به منظور پیاده سازی استانداردهای ITIL، CobiT ، معماری سازمانی، و بسیاری از چارچوب های دیگر قابل استفاده است. این نرم افزار با ایجاد یک Repository (مخزن) مرکزی از تمامی Object های مورد نیاز در سیستم های مدیریتی، به شما امکان ایجاد یکپارچگی کامل را در پیاده سازی این مفاهیم خواهد داد و این یکپارچگی مستقیما در نرم افزارهای Microsoft Office اعمال خواهد شد. بدین صورت کارکنان سازمان نیازی به یادگیری نرم افزار دیگری در این خصوص را نخواهند داشت.

Axios

Axios Systems

Web Site: www.axiossystems.com

Axios یکی از ۱۰ تولید کننده ی اصلی نرم افزارهای مدیریت خدمات فناوری اطلاعات در جهان می باشد. Assyst نرم افزار اصلی این شرکت بوده که با پوشش ۱۰۰% فرآیندهای ITIL ، بستری را برای سازمان فراهم می آورد که توسط آن می تواند گردش فرآیندهای مدیریت خدمات خود ر مدیریت نموده و از انطباق کامل آن با ITIL اطمینان حاصل نماید. این نرم افزار توسط Pink Elephant تصدیق شده و به اصلاح Pink Verified می باشد. – Pink Elephant یکی از مؤسسات اصلی همکار در تدوین و توسعه ی ITIL در جهان می باشد – NIS ICT نماینده انحصاری ارائه ی این نرم افزار در ایران می باشد.

techknowledge

TechKnowledge Services Group

Web Site: www.techknowledgeservices.com

Web Site: www.hermes-infotech.com

شرکت TechKnowledge Services Group تحت نام Hermes Infotech Inc. یک شرکت تایوانی می باشد که شرکت مورد تأیید انجمن جهانی ثبت و اعتباردهی ممیزین یا The International Register of Certificated Auditors (IRCA) می باشد. NIS ICT دوره های آموزشی تحت اعتبار IRCA را در حوزه های ذیل با همکاری Hermes برگزار می نماید:

  • سرممیزی امنیت اطلاعات ISMS Lead Auditor با کد ثبت A17533
  • سرممیزی مدیریت خدمات فناوری اطلاعات (ISO/IEC 20000) یا ITSM Lead Auditor با کد ثبت A17576
  • سرممیزی سیستم مدیریت تداوم کسب و کار یا BCMS Lead Auditor با کد ثبت A17564