درخواست کارآموزی

اگر تمایل به گذراندن دوران کارآموزی خود و در صورت امکان اشتغال درNIS ICT را دارید و در یکی از رشته های ذیل تحصیل نموده اید، این مؤسسه پذیرای درخواست شما می باشد.

رشته های مورد نیاز:

  • مهندسی کامپیوتر – نرم افزار (در زمینه ی SharePoint و نرم افزارهای تحت وب، طراحی سایت و گرافیک)
  • مهندسی صنایع یا مدیریت (در زمینه سیستم های مدیریت، مدیریت فناوری اطلاعات، طراحی و تحلیل سیستم، تحقیقات و ترجمه مقالات، شبکه های اجتماعی، استراتژی های بازاریابی)
  • مدیریت فناوری اطلاعات (در زمینه سیستم های مدیریت فناوری اطلاعات، شبکه های اجتماعی، ترجمه مقالات و فعالیت های پژوهشی، توسعه بازار IT)
  • زبان انگلیسی (در زمینه تأمین محتوا، ترجمه کتب، ترجمه مقالات)

به منظور درخواست کارآموزی رزومه و درخواست خود را به آدرس cv[at]nis-ict.com ایمیل نمایید.

درخواست همکاری

اگر مشاور، مدرس، ممیز یا متخصص توسعه بازار هستید، برای همکاری با ما تماس بگیرید یا رزومه خود را به آدرس پست الکترونیک cv[at]nis-ict.com ارسال نمایید.

گروه NIS از تمامی متخصصان در حوزه های ذیل استقبال می نماید:

  • مدیریت خدمات فناوری اطلاعات
  • مدیریت امنیت اطلاعات
  • مدیریت حاکمیت فناوری اطلاعات

و تمامی حوزه های کاری مؤسسه NIS که از اینجا قابل مشاهده است.

صاحبان ایده و مشاغل

اگرصاحب ایده ای جدید برای توسعه بازارهای فعلی و یا ایجاد بازارهای جدید هستید ، با گروه NIS شریک شوید.

درخواست های شما برای ارزشمند هستند و با دقت بررسی می گردند. به منظور ارسال درخواست با info[at]nis-ict.com تماس گرفته یا از اینجا اقدام نمایید.

درخواست نمایندگی

NIS ICT به منظور توسعه کسب و کار خود نمایندگی های فعال در تمامی نقاط کشور می پذیرد. نمایندگی های مؤسسه نیس، سطوح مختلفی داشته که به تناسب با میزان فعالیت، اثربخشی، توسعه و بسیاری از پارامترهای دیگر تعیین می گردد. نظام اعطای نمایندی در مؤسسه نیس مشخص بوده و درخواست های اعلام شده یک به یک بررسی گردیده و مذاکرات آن ها صورت می گیرد.

در صورتی که درخواست دریافت نمایندگی این مؤسسه را دارید، از درخواست خود را از طریق ایمیل info[at]nis-ict.com اعلام نموده یا با ما تماس بگیرید.