به روز رسانی آموزش پذیرندگان در چالش های امنیتی پرداخت و اهمیت رمزنگاری

راهنمای ۲۰۱۳ ، PCI Security Standards Council در تجارت الکترونیک به روز رسانی می شود. این رهنمود به پذیرندگان جهت درک و حفظ پلت فرم پرداخت امن، توصیه هایی می کند. بهترین روش برای تامین امنیت تجارت الکترونیک ، نتیجه ای از یک مطالعه جامع بر چالش های امنیت پرداخت توسط گروه علاقه مند ویژه که شامل پذیرندگان ،سازمان های مالی و ارائه دهندگان خدمات است، می باشد.

در حالی که خرید و فروش آنلاین به طور قابل توجهی افزایش یافته است، PCICouncil بر اهمیت رمزنگاری تاکید کرده است و در سال ۲۰۱۵ ، اعلام کرده بود : کسانی که کارت های پرداخت را پذیرفتند باید در ژوئن سال آینده در رمزگذاری TLS 1.1 یا بالاتر استخدام شوند. ضمنا گوگل نیز گفته است که استفاده از HTTPS لازم است و در حال حاضر کاربران مرورگر کروم به کاربرانی که از وبسایت هایی به غیر از HTTPS بازدید می کنند، هشدار می دهند.

یکی از اعضای Troy Leach ،PCI Security Standards Council می گوید: “این اطلاعات تکمیلی مصداقی بر همکاری (اعضای انجمن خود) و تمایل به اشتراک گذاری تجربه خود با دیگران است و درکی آسان از تجارت الکترونیک همراه را با بهترین شیوه برای تضمین دارنده کارت های داده فراهم کرده و نیاز های PCI DSS را برطرف می کند. “