نرم افزارهای مبتنی بر فناوری Microsoft SharePoint

sharepoint

نرم افزار Microsoft SharePoint یک بستر طراحی شده توست مایکروسافت است که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۱۳ منتشر شده است. این نرم افزار با قابلیت بسیار بالا و بی نظیر یکپارچگی با مجموعه Office و سرورهای مایکروسافتی، بستری را فراهم می آورد که تمامی نیازهای سازمانی را در جهت فراهم آمدن یک پرتال کامل برآورده می نماید.
راهکارهای مدیریتی همواره به منظور اطمینان از استقرار و افزایش اثربخشی نیازمند بستر های نرم افزاری جهت پیاده سازی الزاماتشان می باشند. راهکارهای ERP نیز غالباً محدودیت هایی را برای سازمان ها ایجاد می کنند که منجر به کاهش انعطاف پذیری آنها در پیاده سازی Framework ها و استانداردهای مدیریتی می گردد. SharePoint یک بستر کاملاً منعطف است که به سازمان کمک می کند بدون اینکه نیازمند کنارگذاشتن خرده سیستم های بالغ داخل سازمان مانند: مالی، حسابداری، بانک های اطلاعاتی، سیستم های کنترلی و … باشد، بین تمام آنها یکپارچگی ایجاد کرده و یک محیط پرتال مشترک در اختیار سازمان قرار می دهد.

با توجه به توضیحات فوق، NIS ICT همواره در پروژه های مشاوره و پیاده سازی سیستم های مدیریت خود و یا به صورت مستقل و به درخواست مشتری، اقدام به مشاوره پیاده سازی سیستم مدیریتی در بستر SharePoint می نماید. اصلی ترین خدمات ما در این بخش شامل موارد ذیل است:

  • خدمات مشاوره پیاده سازی سیستم های مدیریتی مبتنی بر فناوری SharePoint
  • خدمات آموزشی

نرم افزارهای تخصصی

NIS ICT به عنوان تنها مؤسسه ایرانی که کاملترین سبد خدمات حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات را دارا می باشد، آماده ارائه کلیه نرم افزارهای این حوزه در دامنه خدمات خود می باشد. این نرم افزارها دارای لیسانس های معتبر بین المللی از مراجع مرتبط می باشند.

Axios

یکی از اصلی ترین حوزه ها مدیریت خدمات فناوری اطلاعات یا ITSM می باشد که در این زمینه نرم افزارهای بسیاری در دنیا وجود دارند. NIS ICT به عنوان تنها نماینده رسمی Axios Systems انگلستان، ارائه کننده کلیه خدمات مشاوره ای و آموزشی این نرم افزار در حوزه ITIL می باشد.

اصلی ترین خدمات NIS ICT در حوزه نرم افزار Assyst شامل بخش های ذیل می باشد:

  • مشاوره پیاده سازی Assyst
  • آموزش
  • خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم