آزمون بین المللی

آزمون بین المللی چیست؟
به منظور دریافت مدارک بین المللی می بایست در آزمون مربوطه شرکت نموده و حدنصاب قابل قبول را کسب نمایید. برای شرکت در پاره از این آزمون ها، شرکت در دوره آموزشی تحت اعتبار نیز الزامی است. NISICT آزمون های بین المللی را نیز برگزار می نماید. این آزمون ها با مراجع اعتباردهی بین المللی مانند: – IRCA – APMG – AXELOS – EXIN – و … .
برگزاری پیش آزمون
قبل از برگزاری آزمون اصلی، به منظور افزایش احتمال موفقیت در آزمون بین المللی، خدمات پیش آزمون این مؤسسه برای شما فراهم است. می توانید با شرکت در پیش آزمون، آمادگی خود برای شرکت در آزمون بین المللی را محک بزنید!

ویژگی های دوره های آموزشی

درباره مدرسین
تمامی دوره های آموزشی NIS ICT با کیفیت تضمین شده ارائه می گردند. استفاده از مدرسین مجرب و کارآزموده و مدرسین دارای مدارک حرفه ای تدریس (TTT) و مدرسین رسمی بین المللی از اولویت های ما می باشد.
درباره جزوات آموزشی
کلیه دوره های آموزشی این مؤسسه از جزوات رسمی و بین المللی تحت اعتبار مراجع اعتباردهی بین المللی می باشد. مانند: – AXELOS – Quint – IRCA – PCI Council QSA – tmForum – و …
توانمندی ما چیست؟
سیاست NISICT همواره برگزاری دوره های آموزشی با کیفیت و خاص در حوزه مدیریت IT می باشد. آیا تا به حال شده برای برگزاری یک دوره آموزشی تنها راه ممکن، خارج از کشور باشد؟ احتمالا ما می توانیم آن را همینجا برایتان برگزار کنیم.
اعتبار دوره ها و مدارک
تمامی دوره های آموزشی ما دو دسته اصلی دارند: – تحت اعتبار بین المللی (Accredited) این دوره ها با محتوای تحت اعتبار، آزمون بین المللی و بسته به نوع دوره با امتیاز (PDU) همراه هستند. – تحت اعتبار Local این دوره ها با محتوای آموزشی با کیفیت و بعضاً تحت اعتبار بین المللی و با گواهینامه Local همراه هستند. در صورت درخواست سازمان، برگزاری دوره های آموزشی از هر دو نوع مذکور امکانپذیر است.
پشتیبانی آموزشی
پس از شرکت در دوره های آموزشی NISICT ، ارتباط ما با شما قطع نخواهد شد. وبینارهای آموزشی رایگان پس از برگزاری دوره، با مدرسین به منظور پاسخگویی به پرسش های شما به صورت رایگان برگزار می گردد.

حوزه تمرکز NISICT برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات می باشد. اهم حوزه های فعالیت این مؤسسه شامل دسته بندی های ذیل می باشد.

architecture-security-training-courses-s

امنیت اطلاعات

چارچوب های امنیت اطلاعات و معماری آن در صنایع مختلف

lean-it-training-courses-s

معماری سازمانی

معماری فرآیندها، سیستم های اطلاعاتی، زیرساخت IT و تکنولوژی

it-governance-training-courses-s

حاکمیت فناوری اطلاعات

کنترل اثربخش منابع و تقاضا براساس عملکرد

it-service-management-training-courses-sa1b6b6027c926de2aa21ff0000a82d1c

مدیریت خدمات فناوری اطلاعات

مدیریت خدمات، طراحی، بهبود و کیفیت خدمات IT

sourcing-procurement-training-courses-s

مدیریت کیفیت IT

سیستم های مدیریت کیفیت در فناوری اطلاعات

agile-development-training-courses-s

مدیریت مراکز داده

مدیریت مرکز داده، امنیت مرکز داده، زیرساخت و خدمات آن و …

project-program-management-training-courses-s

مدیریت پروژه

مدیریت فعالیت ها، زمان، هزینه، منابع و … در پروژه های IT